Fotogalerie

Vítězové 2008 / Winners2008

Fotografie  2008
http://agizlechov.cz/index.php?page=zavod_plemen_08


Vítězové 2007 / Winners2007

Jednotlivci / Individuals

SA

1. 2. 3.
sa_schwarzmann_1.jpg (166499 bytes) sa_penkl_2.jpg (168666 bytes) sa_ouhrabkova_3.jpg (138908 bytes)
Schwarzmann Susanne, Zophea Le Papillon (Caniche)  Penkl Ágnes - Snoopy (Deutscher Spitz) Ouhrabková Hana - Casper Bohemia Von Nimes (Coton de Tuléar)

 
MA

1. 2. 3.
ma_vakonic_1.jpg (102957 bytes) ma_rosiak_2.jpg (116135 bytes) ma_schwarzmann_3.jpg (189902 bytes)
Vakonic Pavol - Vivien Viva Hunderlov (Fox Terrier) Rosiak Aleksandra - Diamond Boy Moda na Sukces (Shetland Sheepdog) Schwarzmann Susanne - Black Komtesse Kristin von Piermont (Caniche)

LA

1. 2. 3.
la_halasz_1.jpg (221405 bytes) la_mracka_2.jpg (206809 bytes) la_schmidthaler_3.jpg (223676 bytes)
Halasz Ildiko - Bergerac Bijou (Chien de Berger Belge - Tervueren) Mračka Michala - Selly (Mixbreed) Schmidthaler Viktoria - Wotan (Mixbreed)

 

Dvojice / Pairs

SA

1. 2. 3.
dvojica_parsoni_balazova_ba.jpg (139259 bytes) Dvojice SA - 2. místo.jpg (480713 bytes) Dvojice SA - 3. místo.jpg (454279 bytes)
Badova Jana - Schadehorns Milka (Parson Russell Terrier) Balazova Zuzana - Csaka Blind Date (Parson Russell Terrier) Vyskočilová Diana - A3Ch Agill Akki Dandelion Czech (Cairn Terrier) Vyskočilová Diana - Flying Darcy Cherchez la S. (Cairn Terrier) Poihs Karin - Buffy (Mixbreed) Skallak Elisabeth - Niko (Mixbreed)

MA

1. 2. 3.
Dvojice MA - 1. místo.jpg (460336 bytes) Dvojice MA - 2. místo.jpg (464836 bytes) Dvojice MA - 3. místo.jpg (468035 bytes)
Acs Viktoria - Mamusz (Pumi) Mancini Giovanna - Atos Pizmohtov (Pumi) Holasová Jaroslava - Ajda od Popelky (Mixbreed) Ouhrabková Hana - Oscar z Arbe (Mixbreed) Bzdúšková Kamila - Claudia z Josefovské pevnosti (Shetland Sheepdog) Bzdúšková Kamila - Arina z Modravé pláně (Shetland Sheepdog)

 

LA

1. 2. 3.
dvojicela-1misto.jpg (463452 bytes) Dvojice LA - 2. místo.jpg (468268 bytes) Dvojice LA - 3. místo.jpg (461664 bytes)
Pistkova Radana - Dream of Kintyre Diamond Rose (Border Collie) Sanetrnik Adam - Agile Peggy Wonderfull Dreams (Border Collie) Cistinova Vladimira - Betti ze Strážiště (Australian Cattledog) Stratilova Veronika - Aquila Blue Camden Dog (Australian Cattledog) Brinati Filippo - Gordon (Schnauzer) Slanitz Adel - Daiquincy-Dream ze Zahrabske (Schnauzer)

 

Družstva / Teams

1. 2. 3.
Družstvo - 1.místo.jpg (472152 bytes) Družstvo - 2. místo.jpg (460760 bytes) Družstvo - 3. místo.jpg (471709 bytes)
HUNGARY 1
Ildiko Halasz - Bergerac Bijou (Chien de Berger Belge - Tervueren) Ildiko Halasz - Bergerac Flört (Chien de Berger Belge - Groenendael) Krisztina Kabai - Iceangel (Shetland Sheepdog) Csilla Toth - Pimpa (Cavalier King Charles Spaniel)
SUL BEL DANUBIS BLUE - SLOVENSKO
Kamila Bzdúšková - Claudia z Josefovské pevnosti (Shetland Sheepdog) Kamila Bzdúšková - Arina z Modravé pláně (Shetland Sheepdog) Michala Mračka - Mawlach Gera (Hrvatski Ovčar) Michala Mračka - Selly (Mixbreed)
HUNGARY 2
Bernadett Felleg - Zitavari Nyulüzö Sceles (English Pointer) Lili Fodor - Visszhang Amalfi ALEX (Chien de Berger Belge - Malinois) Krisztina Kabai - Chili Pepper Granting Pleasure (Border Collie) Agnes Kovac - Pakozdi-Juhasz Duci SARU (Mudi)

Národy / Nations

1. 2. 3.
madarsko.jpg (245830 bytes) rakusko.jpg (230101 bytes) slovensko.jpg (240130 bytes)
HUNGARY AUSTRIA SLOVAK REPUBLIC

 

Vítězové 2006 / Winners2006

Jednotlivci / Individuals

SA

1. 2. 3.
1.jpg (34870 bytes) 75.jpg (50878 bytes) 20.jpg (49362 bytes)
 Milena Vrbová - A3Ch. Imagie Black Sakké (Caniche) Zuzana Nedbálková - A3Ch. Ferda (Mixbreed) Ágnes Penkl - Snoopy (Deutscher Spitz)

MA

1. 2. 3.
18.jpg (35888 bytes) 83.jpg (56195 bytes) 21.jpg (50207 bytes)
Wasserbauerová Martina - Jessí (Mixbreed) Martina Konečná - Maggie-Jane ze Shetlandů (Shetland Sheepdog) Vladimíra Čistínová - Betti ze Strážiště (Australian Cattledog)

LA

1. 2. 3.
55.jpg (56305 bytes) 17.jpg (33893 bytes) 64.jpg (55471 bytes)
Bernadett Felleg - Zitavári Nyúlűző Cseles (English Pointer) Věra Kubíčková - Rita (Mixbreed) Karlyik Nóra - Rockflower Brown Sherlock Holm (Bearded Collie)

 

Dvojice / Pairs

SA

1. 2. 3.
44.jpg (52680 bytes) 43.jpg (48493 bytes) 46.jpg (52652 bytes)
Milena Vrbová - A3Ch. Imagie Black Sakké (Caniche)
Adela Kružinská - Abeille Elita Triumphans (Caniche)
Diana Vyskočilová - A3 Agill Akki Dandelion Czech (Cairn Terrier)
Diana Vyskočilová - Flying Darcy Cherchez la S. (Cairn Terrier)
Jaroslava Holasová - A3 Ajda od Popelky (Mixbreed)
Zuzana Nedbálková - A3Ch. Ferda (Mixbreed)

MA

1. 2. 3.
48.jpg (50919 bytes) Nieje k dispozicii 11.jpg (52652 bytes)
Martina Binarová - Jerry (Mixbreed)
Martina Wasserbauerová - Jessí (Mixbreed)
Katka Přerostová - Wanada Gold Bohemia Platina (Shetland Sheepdog)
Adéla Králová - Rupione Baby Z černé hlásky (Shetland Sheepdog)
Martina Konečná - Maggie-Jane ze Shetlandů (Shetland Sheepdog)
Martina Konečná - Amazing Cherub The Little Bodyguard (Shetland Sheepdog)

LA

1. 2. 3.
42.jpg (52968 bytes) 47.jpg (54018 bytes) 45.jpg (53548 bytes)
Andrea Foglar - Aran from Panonnnian Joy (Border Collie)
Hans Fried - Nirvana of Jennifer's Bonfire (Border Collie)
Renáta Králová - Bubbling Fatranský sen (Border Collie)
Radana Píšťková - Dream of Kintyre Diamond Rose (Border Collie)
Lada Krejčová - Achaia Novterpod (Chien de Berger Belge - Malinois)
Jitka Lebedová - Larry Bohemia Alké (Chien de Berger Belge - Malinois)

 

Družstva / Teams

1. 2. 3.
38.jpg (60709 bytes) 36.jpg (58232 bytes) 34.jpg (59411 bytes)
Martina Konečná - Maggie-Jane ze Shetlandů (Shetland Sheepdog)
Veronika Vejrová - Eimi z Petrovy pálenky (English Cocker Spaniel)
Martina Konečná - Amazing Cherub The Little Bodyguard (Shetland Sheepdog)
Veronika Vejrová - Sandy z Vejřiho hnízda (Mixbreed)
Magdalena Ziolkowska - Azha Grendel Astra Canina (Chien de Berger Belge - Groenendael)
Aleksandra Rosiak - Diamond Boy Moda na Sukces (Shetland Sheepdog)
Anna Lesniak - Gwendolina Kawalkada (Cavalier King Charles Spaniel)
Magdalena Ziolkowska - Leck Bohemia Alké (Border Collie)
Adéla Králová - Rupione Baby Z černé hlásky (Shetland Sheepdog)
Martina Wasserbauerová - Jessí (Mixbreed)
Martina Binarová - Jerry (Mixbreed)
Tereza Otýpková - Max (Mixbreed)

Národy / Nations

1. 2. 3.
slovaci.jpg (44339 bytes) cesi.jpg (39286 bytes) polaci.jpg (31893 bytes)
SLOVAK REPUBLIC CZECH REPUBLIC POLAND

Fotografie 2005 zde

Vítězové 2005 / Winners2005

Jednotlivci / Individuals

SA

1. 2. 3.
1.jpg (34870 bytes) 75.jpg (50878 bytes) 20.jpg (49362 bytes)
Penkl Ágnes - Snoopy (Deutscher Spitz) Křesťanová Zuzana - Cedrik Zlaté dráče (Cavalier King Charles Spaniel) Králová Adéla - Rupione Baby Z černé hlásky (Shetland Sheepdog)

MA

1. 2. 3.
18.jpg (35888 bytes) 83.jpg (56195 bytes) 21.jpg (50207 bytes)
Wasserbauerová Martina - Jessí (Mixbreed) Nádvorníková Julie - A3Ch. Benji (Mixbreed) Borůvková Daniela - Aja Ořechov (Schnauzer)

LA

1. 2. 3.
55.jpg (56305 bytes) 17.jpg (33893 bytes) 64.jpg (55471 bytes)
Potfajová Helena - Benny Te Pito O Te Henua (Border Collie) Binarová Martina - Boon Ayky (Border Collie) Nováková Markéta - A3Ch. Calami Deabei (Chien de Berger Belge - Tervueren)

 

Dvojice / Pairs

SA

1. 2. 3.
dv_44.jpg (52680 bytes) dv_43.jpg (48493 bytes) dv_46.jpg (52652 bytes)
Holasová Jaroslava - Ajda od Popelky (Mixbreed)
Ouhrabková Hana - Vojtěch z Arbe (Mixbreed)
Vyskočilová Diana - A3 Agill Akki Dandelion Czech (Cairn Terrier)
Vyskočilová Diana - Ascew Alp Dandelion Czech (Cairn Terrier)
Králová Adéla - Rupione Baby Z černé hlásky (Shetland Sheepdog)
Hroteková Gabriela - Faust Small Kim (Shetland Sheepdog)

MA

1. 2.
dv_48.jpg (50919 bytes) dv_49.jpg (53791 bytes)
Hladíková Zuzana - Flik z Martínkovic (Parson Russell Terrier)
Grygarová Aneta - Bastien Blind Date (Parson Russell Terrier)
Kašparová Julie - Ketty (Mixbreed)
Nádvorníková Julie - A3Ch. Benji (Mixbreed)

LA

1. 2. 3.
dv_42.jpg (52968 bytes) dv_47.jpg (54018 bytes) dv_45.jpg (53548 bytes)
Krpatová Gabriela - Genesis od Dalajského potoka (Schnauzer)
Kaprálková Martina - Coran od Dalajského potoka (Schnauzer)
Bolardtová Karolína - Eldorádo od Emy Destinové (Bearded Collie)
Macková Eva - Tadeáš Black Vanilka (Bearded Collie)
Šubrtová Ivana - Bonie ze Strážiště (Australian Cattledog)
Čistínová Vladimíra - Betti ze Strážiště (Australian Cattledog)

 

Družstva / Teams

SA

1. 2. 3.
dr_38.jpg (60709 bytes) dr_36.jpg (58232 bytes) dr_34.jpg (59411 bytes)
1. Klozová Jitka - Laura Stajika (Schnauzer)
Marková Monika - Vinnie Moravské srdce (Shetland Sheepdog)
Bendová Martina - Aja Věrvos (Schnauzer)
2. Snopková Markéta - Molly (Mixbreed)
Vrbová Milena - Imagie Black Sakké (Caniche)
Nedbálková Zuzana - Ferda (Mixbreed)
Kašparová Julie - Belinda z Amadeova dvora (Tibetan Terrier)
3. Lebedová Jitka - Inachis Io Sol Edo (Papillon)
Holasová Jaroslava - Ajda od Popelky (Mixbreed)
Ouhrabková Hana - Vojtěch z Arbe (Mixbreed)
Vyskočilová Diana - A3 Agill Akki Dandelion Czech (Cairn Terrier)

MA

1. 2.
dr_33.jpg (64116 bytes) dr_37.jpg (56387 bytes)
Wasserbauerová Martina - Jessí (Mixbreed)
Borůvková Daniela - Aja Ořechov (Schnauzer)
Otýpková Tereza - Max (Mixbreed)
Binarová Martina - Jerry (Mixbreed)
2. Kašparová Julie - Ketty (Mixbreed)
Perčinová Michaela - Vanessa Z lesních chalup (English Cocker Spaniel)
Hladíková Zuzana - Flik z Martínkovic (Parson Russell Terrier)
Grygarová Aneta - Bastien Blind Date (Parson Russell Terrier)

LA

1. 2. 3.
dr_35.jpg (61812 bytes) dr_40.jpg (66359 bytes) dr_39.jpg (65946 bytes)
Ziolkowska Magdalena - Leck Bohemia Alké (Border Collie)
Ziolkowska Magdalena - Azha Grendel Astra Canina (Chien de Berger Belge - Groenendael)
Domaňska Magdalena - Beta Rus nad Lyna (Gónczy Polski)
Michalska Magdalena - Legendary Frisko Black Energizer (Border Collie)
Kubíčková Věra - Carina Tradice (Chien de Berger Belge - Malinois)
Nováková Markéta A3Ch. Calami Deabei (Chien de Berger Belge - Tervueren)
Nováková Markéta - Illéne Adina z Kovárny (Chien de Berger Belge - Tervueren)
Lebedová Jitka - Larry Bohemia Alké (Chien de Berger Belge - Malinois)
Grygarová Jana - Ted from Scottish Roy vom Beutenhof (Border Collie)
Grygarová Jana Irgo Bohemia Alké (Border Collie)
Škvorová Blanka - Heavenly Vision z Kovárny (Chien de Berger Belge - Tervueren)
Binarová Martina - Boon Ayky (Border Collie)

Národy / Nations

1. 2. 3.
cesi.jpg (44339 bytes) polaci.jpg (39286 bytes) madari.jpg (31893 bytes)
CZECH REPUBLIC POLAND HUNGARY

 


Fotografie 2004  zde 

Vítězové 2004

Jednotlivci / Individuals

SA  2004_ind_s.jpg (46195 bytes) 1. Vrbová Milena - Imagie Black Sakké (Caniche)
2. Holasová Jaroslava - Ajda od Popelky (Mixbreed)
3. Nedbálková Zuzana - A3Ch. Ferda (Mixbreed)
4. Koubková Eva - A3 Cilesa Hvězda Els (Deutscher Spitz)
MA  2004_ind_m.jpg (52321 bytes) 1. Kašparová Julie - A3Ch. Ketty (Mixbreed)
2. Konečná Martina - A3 Maggie-Jane ze Shetlandů (Shetland Sheepdog)
3. Březnová Lenka - Art Blue Wind (Shetland Sheepdog)
4. Vránová Jolana - Ester Woman Rezlark (Schnauzer)
LA  2004_ind_l.jpg (52325 bytes) 1. Ziolkowska Magdalena - Azha Grendel Astra Canina (Chien de Berger Belge - Groenendael)
2. Drábková Šimona - Axa Quick Benas (Dobermann)
3. Potfajová Helena - A3 Benny Te Pito O Te Henua (Border Collie)
4. Kaprálková Martina - Coran od Dalajského potoka (Schnauzer)

Družstva / Teams

SA  2004_team_s.jpg (55337 bytes) 1. Holasová Jaroslava - Ajda od Popelky (Mixbreed)
   Ouhrabková Hana - Vojtěch z Arbe (Mixbreed)
2. Rozová Zuzana - A3Ch. Ira z Roznetu (Schnauzer)
    Rozová Zuzana - Princess z Roznetu (Schnauzer)
3. Vyskočilová Diana - Agill Akki Dandelion Czech (Cairn Terrier)
    Vyskočilová Diana - Ascew Alp Dandelion Czech (Cairn Terrier)
MA  2004_team_m.jpg (46338 bytes) 1. Nádvorníková Julie - A3Ch. Benji (Mixbreed)
    Hrušková Veronika - A3 Benny (Mixbreed)
2. Edrová Olga - Adder Black Young for Ever (Shetland Sheepdog)
    Liška Radovan - Eminent Enya z Benešovské zahrady (Shetland Sheepdog)
3. Ouhrabková Hana - A3 Oskar z Arbe (Mixbreed)
    Kašparová Julie - A3Ch. Ketty (Mixbreed)
LA  2004_team_l.jpg (50048 bytes) 1. Bartek Ivo - Ateax Ayky (Border Collie)
    Vondráčková Martina - Blackie Foxy Fox (Border Collie)
2. Ouhrabková Hana - Boby z Arbe (Mixbreed)
    Man Pavel - Kim (Mixbreed)
3. Nádvorníková Julie - A3 Cesar Lyrom (Collie)
   Vainarová Zuzana - Amber Girl Leawret (Collie)