Home Page Image

 

 

Nemzetközi Fajta Kupa
Medzinárodnỳ Pohár Plemien
Międzynarodowy Puchar Ras
Internationalen Rassen Cup
International All Breeds Cup
Mezinárodní Pohár Plemen

Sponzoři:

Logo IABC Pedigree


Logo

Logo


 

 


Úvodní stránka

 

Vítejte na domovské stránce INTERNATIONAL ALL BREED CUP, (Mezinárodního poháru plemen), nového typu mezinárodního závodu agility, který dává příležitost co nejširšímu počtu plemen předvést na parkuru krásu tohoto sportu a zpestřit barevnost agility.

K uspořádání INTERNATIONAL ALL BREED CUP přivedla organizátory myšlenka, že agility původně vzniklo jako sport pro všechna plemena bez rozdílu. Neměli bychom zapomínat, že právě v tom je jeho obrovská přednost, která agility otvírá cestu do všech koutů světa a přináší radost mnoha lidem i jejich čtyřnohým přátelům.

S radostí pozoruji, že myšlenka pořádat INTERNATIONAL ALL BREED CUP našla odezvu i v dalších státech a získává si stále více agility příznivců. Je to příležitost nejen změřit na parkuru síly se stejným plemenem, ale i poznat mnoho nových a zajímavých přátel. 

Věřím, že vás INTERNATIONAL ALL BREED CUP svou myšlenkou osloví a stane se natrvalo pevným bodem vašeho termínového kalendáře agility. Přeji vám hodně štěstí a radosti s vašimi psy.  

Antonín Grygar – Czech Republic, International Agility Judge  

INFORMACE:

POZOR - PRIPOMÍNÁME
V Ceské republice není mozné startovat na zavodech agility se psem, který má
kupírované usi. Pokud prijedete s kupírovaným psem, neprojde
veterinarni kontrolou, nebude startovat a nebude mu vraceno startovné.Pokud
se takový pes odhlasi predem, bude mu vraceno startovné.

Informaci o ubytovani jsou na strankach