Výsledky 2004 / Results 2004

10.4.2004 Sobota   11.4.2004 Neděle  

 

 

 

FINÁLE DRUŽSTVA

 

 

 

 

 

 

 

 

FINAL TEAMS

 

 

 

 

 

 

Start. č.

Psovod

Pes

Plemeno

Kategorie

Družstvo

Čas (sec)

Tr.b. celkem

 

Start. No

Participants

Dog

Breed

Category

Team

Time (sec)

Total penalty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

104

Nádvorníková Julie

A3Ch Benji

bez PP kříženec

MA

Kříženci

167,82

0

1

105

Hrušková Veronika

A3 Benny

bez PP kříženec

MA

Kříženci

167,82

0

2

126

Edrová Olga

Adder Black Young for Ever

šeltie

MA

Liška Edrová

139,54

15

2

131

Liška Radovan

Eminent Enya z Benešovské zahrady

šeltie

MA

Liška Edrová

139,54

15

3

107

Ouhrabková Hana

A3 Oskar z Arbe

bez PP kříženec

MA

Ouhrabková Kašparová

164,96

15

3

108

Kašparová Julie

A3CH Ketty

bez PP kříženec

MA

Ouhrabková Kašparová

164,96

15

4

125

Konečná Martina

A3 Maggie-Jane ze Shetlandů

šeltie

MA

Konečná Lačňáková

164,88

30

4

130

Lačnáková Eva

Digger z Pískových dolů

šeltie

MA

Konečná Lačňáková

164,88

30

5

112

Šulcová Eva

Asta z Biskupova dvora

foxteriér hladkosrstý

MA

Foxlice

158,23

65

5

113

Kafková Klára

Erna ze Šilfova dolu

foxteriér hladkosrstý

MA

Foxlice

158,23

65

 

119

Mühlová Tereza

Abigail Avalanche Bohemian Beauty

kokršpaněl americký

MA

Kokřenky

131,51

#######

 

120

Mühlová Nataša

Beauty z Mesačného svitu

kokršpaněl americký

MA

Kokřenky

131,51

#######

 

114

Šulcová Eva

A3 Orfi z Roznetu

knírač malý

MA

Black+Pepper

136,88

#######

 

115

Vránová Jolana

Ester Woman Rezlark

knírač malý

MA

Black+Pepper

136,88

#######

 

122

Grygarová Aneta

Bastien Blind Date

PRT

MA

Baflíci

158,58

#######

 

123

Hladíková Zuzana

Flik z Martínkovic

PRT

MA

Baflíci

158,58

#######

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Start. č.

Psovod

Pes

Plemeno

Kategorie

Družstvo

Čas (sec)

Tr.b. celkem

 

Start. No

Participants

Dog

Breed

Category

Team

Time (sec)

Total penalty

1

34

Bartek Ivo

Ateax Ayky

border kolie

LA

Yellow team

152,74

20

1

37

Vondráčková Martina

Blackie Foxy Fox

border kolie

LA

Yellow team

152,74

20

2

9

Ouhrabková Hana

Boby z Arbe

bez PP kříženec

LA

Tygříci

192,39

36,84

2

7

Man Pavel

Kim

bez PP Akita Inu

LA

Tygříci

192,39

36,84

3

48

Nádvorníková Julie

A3 Cesar Lyrom

kolie

LA

Nádvorníková Vajnarová

210,23

68,59

3

49

Vainarová Zuzana

Amber Girl Leawret

kolie

LA

Nádvorníková Vajnarová

210,23

68,59

4

22

Škvorová Blanka

Heavenly Vision z Kovárny

BO tervueren

LA

Škvorová Dirk

168,31

90,35

4

24

Dirk Hermans

Munchanga’s Ambiorix

BO tervueren

LA

Škvorová Dirk

168,31

90,35

 

8

Hirning Inge

Anton

bez PP kříženec

LA

Couchdogs

61,91

#######

 

10

Hirning Inge

Bonnie

bez PP kříženec

LA

Couchdogs

61,91

#######

 

16

Annick Diels

Baya Simply Divine

BO malinois

LA

Simply Divine

79,11

#######

 

21

Annick Diels

Yoni Sweet Vulcan

BO malinois

LA

Simply Divine

79,11

#######

 

29

Lukáč Roman st.

A3 Amanda Te Pito O Te Henua

border kolie

LA

Montichobot

80,66

#######

 

36

Lukáč Roman ml.

Bailey´s Fatranský sen

border kolie

LA

Montichobot

80,66

#######

 

15

Novotná Jitka

Aktij Novterpod

BO malinois

LA

Maliny

82,95

#######

 

19

Valentová Radka

Henry Robito

BO malinois

LA

Maliny

82,95

#######

 

23

Carl De Rouck

Munchanga’s Abdujaparo

BO tervueren

LA

Munchanga

131,76

#######

 

25

Carl De Rouck

Munchanga’s Xandokan

BO tervueren

LA

Munchanga

131,76

#######

 

2

Dvořáčková Jolana

A3 Apollo z Filipova ranče

bearded kolie

LA

Vlasová Dvořáčková

139,45

#######

 

6

Vlasová Michaela

Kevin Costner Tennant

bearded kolie

LA

Vlasová Dvořáčková

139,45

#######

 

46

Reinischová Klára

Andy z Plotišského vršku

knírač střední

LA

Kaprálková Reinischová

212,14

#######

 

47

Kaprálková Martina

Coran od Dalajského potoka

knírač střední

LA

Kaprálková Reinischová

212,14

#######

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Start. č.

Psovod

Pes

Plemeno

Kategorie

Družstvo

Čas (sec)

Tr.b. celkem

 

Start. No

Participants

Dog

Breed

Category

Team

Time (sec)

Total penalty

1

156

Holasová Jaroslava

Ajda od Popelky

bez PP kříženec

SA

HUP a HOP

164,78

0

1

161

Ouhrabková Hana

Vojtěch z Arbe

bez PP kříženec

SA

HUP a HOP

164,78

0

2

169

Rozová Zuzana

A3Ch Ira z Roznetu

knírač malý

SA

Rozneti

187,67

0

2

170

Rozová Zuzana

Princess z Roznetu

knírač malý

SA

Rozneti

187,67

0

3

167

Vyskočilová Diana

Agill Akki Dandelion Czech

kernterier

SA

Dandelion Czech

178,32

25

3

168

Vyskočilová Diana

Ascew Alp Dandelion Czech

kernterier

SA

Dandelion Czech

178,32

25

4

176

Sedláková Dana

Argo Heřmánková víla

šeltie

SA

Mladice

194,37

40,53

4

178

Česalová Anna

Issa Item Black z Benešovské zahrady

šeltie

SA

Mladice

194,37

40,53

 

179

Koubková Eva

A3 Cilesa Hvězda Els

špic malý

SA

Špiclíci

0

#######

 

180

Koubková Sabina

Brenda

špic malý

SA

Špiclíci

0

#######

 

158

Vejražková Petra

Arne

bez PP kříženec

SA

Vejražková Hirning

89,32

#######

 

160

Hirning Paul

Picco

bez PP kříženec

SA

Vejražková Hirning

89,32

#######

 

175

Lačnáková Eva

A3 Orka Moravské srdce

šeltie

SA

Lačňáková Sulanská

112,41

#######

 

177

Sulanská Ema

Enticing Eve z Benešovské zahrady

šeltie

SA

Lačňáková Sulanská

112,41

#######

 

 

 

 

FINÁLE JEDNOTLIVCI

 

 

 

 

 

 

 

 

FINAL Individuals

 

 

 

 

 

 

Start. č.

Psovod

Pes

Plemeno

Kategorie

Družstvo

Čas (sec)

Tr.b. celkem

 

Start. No

Participants

Dog

Breed

Category

Team

Time (sec)

Total penalty

1

13

Ziolkowska Magdalena

Azha Grendel Astra Canina

BO groenendael

LA

Vlasová Dvořáčková

77,82

0,00

2

45

Drábková Šimona

Axa Quick Benas

dobrman

LA

Couchdogs

85,55

5,00

3

31

Potfajová Helena

A3 Benny Te Pito O Te Henua

border kolie

LA

Simply Divine

74,49

10,00

4

47

Kaprálková Martina

Coran od Dalajského potoka

knírač střední

LA

Mlčoch Hubnerova

92,15

12,06

5

23

Carl De Rouck

Munchanga’s Abdujaparo

BO tervueren

LA

Vlasová Dvořáčková

89,70

15,44

6

48

Nádvorníková Julie

A3 Cesar Lyrom

kolie

LA

Lebedová Verhaert

94,99

18,99

7

50

Sobotková Marcela

Nika

bez PP belgický ovčák tervueren

LA

Maliny

100,49

24,49

8

9

Ouhrabková Hana

Boby z Arbe

bez PP kříženec

LA

Couchdogs

102,75

32,16

9

7

Man Pavel

Kim

bez PP Akita Inu

LA

0

119,19

33,19

10

16

Annick Diels

Baya Simply Divine

BO malinois

LA

0

0,00

########

11

25

Carl De Rouck

Munchanga’s Xandokan

BO tervueren

LA

Kameňáci

0,00

########

12

28

Horák František

A3 Akim z Česalky

border kolie

LA

Škvorová Dirk

33,99

########

13

34

Bartek Ivo

Ateax Ayky

border kolie

LA

0

34,81

########

14

21

Annick Diels

Yoni Sweet Vulcan

BO malinois

LA

Tygříci

35,05

########

15

20

Lebedová Jitka

Larry Bohemia Alké

BO malinois

LA

Munchanga

38,11

########

16

6

Vlasová Michaela

Kevin Costner Tennant

bearded kolie

LA

Mlčoch Hubnerova

48,26

########

17

1

Šubrtová Ivana

Bonie ze Strážiště

australský honácký pes

LA

Grygarová Vostrá

53,08

########

 

 

 

 

 

 

 

0,00

0,00

 

Start. č.

Psovod

Pes

Plemeno

Kategorie

Družstvo

Čas (sec)

Tr.b. celkem

 

Start. No

Participants

Dog

Breed

Category

Team

Time (sec)

Total penalty

1

108

Kašparová Julie

A3CH Ketty

bez PP kříženec

MA

Ouhrabková Kašparová

81,70

0,00

2

125

Konečná Martina

A3 Maggie-Jane ze Shetlandů

šeltie

MA

Konečná Lačňáková

83,93

0,00

3

128

Březnová Lenka

Art Blue Wind

šeltie

MA

Sestřenice

84,20

0,00

4

115

Vránová Jolana

Ester Woman Rezlark

knírač malý

MA

Black+Pepper

105,83

8,85

5

113

Kafková Klára

Erna ze Šilfova dolu

foxteriér hladkosrstý

MA

Foxlice

78,38

15,00

6

124

Kalisz Iwona

Na Przykład DUCHESS

Staffordshire Bull Terrier

MA

 

80,68

15,00

7

117

Borůvková Daniela

Aja Ořechov

knírač střední P+S

MA

 

82,42

25,00

8

101

Čistínová Vladimíra

Betti ze Strážiště

australský honácký pes

MA

 

106,40

28,40

9

120

Mühlová Nataša

Beauty z Mesačného svitu

kokršpaněl americký

MA

Kokřenky

85,93

85,00

10

121

Kwiecień-Maniewska Olga

MIRANDA ze Sztormowej

kokršpaněl anglický

MA

 

0,00

########

11

123

Hladíková Zuzana

Flik z Martínkovic

PRT

MA

Baflíci

0,00

########

12

131

Liška Radovan

Eminent Enya z Benešovské zahrady

šeltie

MA

Liška Edrová

33,63

########

13

133

Johan Renders

Flurk

jagd teriér

MA

 

35,23

########

14

104

Nádvorníková Julie

A3Ch Benji

bez PP kříženec

MA

Kříženci

42,17

########

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Start. č.

Psovod

Pes

Plemeno

Kategorie

Družstvo

Čas (sec)

Tr.b. celkem

 

Start. No

Participants

Dog

Breed

Category

Team

Time (sec)

Total penalty

1

174

Vrbová Milena

Imagie

pudl trpasličí

SA

79,65

0,00

2

156

Holasová Jaroslava

Ajda od Popelky

bez PP kříženec

SA

HUP a HOP

87,35

0,00

3

155

Nedbálková Zuzana

A3 Ch. Ferda

bez PP kříženec

SA

CS Team

82,09

5,00

4

179

Koubková Eva

A3 Cilesa Hvězda Els

špic malý

SA

Špiclíci

100,55

5,00

5

161

Ouhrabková Hana

Vojtěch z Arbe

bez PP kříženec

SA

HUP a HOP

84,35

10,00

6

165

Koubková Sabina

Beylis Zelený ostrov

glen of Imaal teriér

SA

 

122,31

61,62

7

164

Kracíková Vilemína

Caso Bohemia Alké

čivava dlouhosrstá

SA

0,00

########

8

176

Sedláková Dana

Argo Heřmánková víla

šeltie

SA

Mladice

33,94

########

9

173

Lebedová Jitka

Inachis Yo Sol Edo

papillon

SA

41,41

########

10

177

Sulanská Ema

Enticing Eve z Benešovské zahrady

šeltie

SA

Lačňáková Sulanská

46,07

########

11

168

Vyskočilová Diana

Ascew Alp Dandelion Czech

kernterier

SA

Dandelion Czech

50,76

########

12

169

Rozová Zuzana

A3Ch Ira z Roznetu

knírač malý

SA

Rozneti

54,11

########